Pierwsze wrażenie to 50% sukcesu
print
Wszakże oczywistym jest, iż przez całe życie będziemy poznawali mnóstwo nowych ludzi i w dużej mierze to właśnie od nich będzie zależało nasze życie. Kluczem decydującym o odniesieniu sukcesu jest stworzenie pierwszego dobrego wrażenia. Profesjonalne CV, szablon CV który od nas otrzymasz pozwoli Ci dostać się na rozmowę kwalifikacyjną, wykorzystaj to, ponieważ ofert pracy w dzisiejszych czasach jest niewiele, musisz się dobrze przygotować !

Pierwsze wrażenie kształtuje się w ciągu pierwszych 30 sekund spotkania. Czasu jest zbyt mało, aby powiedzieć coś sensownego poza przywitaniem się. Pierwsze wrażenie silnie wpływa na nastawienie do drugiej osoby i trudno jest je później zmienić. Warto więc od samego początku stworzyć pozytywny wizerunek naszej osoby, z pewnością ułatwi nam to kontakt i osiągniecie zamierzonego celu. Jeżeli jednak się nam to nie uda to mamy 29 sek wg badań na to aby poprawić swój wizerunek w oczach odbiorcy.

O pierwszym wrażeniu nie decyduje treść tego, co mówimy, ale mimika i gestykulacja, wygląd, ubiór, fizyczny dystans jaki zachowujemy wobec rozmówcy, sylwetka, ton głosu, kontakt wzrokowy. O tych rzeczach dowiesz się w poradach eksperta. Na pierwsze wrażenie w 55 % wpływają sygnały przekazywane twarzą i ciałem, w 38 % intonacją głosu, a tylko  7 % stanowi treść przekazu. Pamiętaj profesjonalny szablon CV nie da Ci pracy tylko pomoże w złapaniu kontaktu z pracodawcą, reszta zależy od Ciebie !
Zamów

Czasami pomimo odpowiednich kwalifikacji nasza aplikacja o pracę zostaje odrzucona. Najczęściej  bywa tak, ponieważ popełniamy jeden z sześciu błędów, które dokładniej opisane zostały poniżej. Profesjonalne CV pomoże Ci, ale nie zrobi za Ciebie wszystkiego, przeczytaj artykuł i dowiedz się czego nie powinieneś robić. 

czytaj więcej >

Poszukujący pracy jest to osoba zarejestrowana w powiatowym urzędzie pracy jest to osoba niezatrudniona poszukująca pracy lub osoba zatrudniona wyrażająca gotowość podjęcia innej pracy niż praca obecna.

czytaj więcej >

Aby znaleźć pracę należy w pełni wykorzystać wszystkie możliwe sposoby kontaktu z pracodawcą. Poniżej wymienione zostają sposoby poszukiwania pracy znacznie zwiększające szanse jej znalezienia. Wykorzystaj szasne, bądź profesjonalistą, na dobry początek wyślij profesjonalne CV i przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej.

czytaj więcej >

Dostałem robote !!

hahahahahahahhahahahahhahahahahaah, na budowie i dobra kasa ! Szef fajny gość, dzięki !!!

Janusz z Olsztyna


CUD CUD CUD !!!!!!!!

dzięki CEVE !!!!!!!!!!!!!! dostałam prace w salonie kosmetycznym w którym zawsze chciałam pracować !!!!! szefowa mi powiedziała że jeszcze nikt nigdy takiego ładnego CV nie przyłał :) Ola


Solidna firma ! Tanio i uczciwie !

tanie szablony, łatwa edycja, po zakupie dostęp premium do wiedzy ! pracy jeszcze nie mam, ale przynajmniej zapraszają mnie na rozmowy, a wcześniej telefon milczał !


Taktyka polega na pozostawieniu odbiorcy w sytuacji wyboru dwóch skrajnie niekorzystnych dla niego opcji.

czytaj więcej >

Taktyka ta polega na graniu tzw. głupka. Negocjator robi z siebie przysłowiowego Inspektora Colombo, z pozoru wyglądającego na ofermę, łachmana i niedorajdę.

czytaj więcej >

Rewelacyjnie zobrazowana przez profesora Roberta Cialdiniego taktyka niskiej piłki, wykorzystuję regułę konsekwencji i zaangażowanie. 

czytaj więcej >