Przydatne Artykuły
Każdy z nas doskonale wie, że aby osiągnąć zamierzony cel w rozmowie należy zrobić dobre pierwsze wrażenie. Wiele umysłów przez lata zastanawiało się co tak naprawdę wpływa na skuteczność i jakość pierwszego wrażenie i czy jest to cechą wrodzoną czy przyswajalną. Istnieje kilka głównych zasad, które umiejętnie wprowadzone w życie przyczynią się do odnoszenia sukcesów w wielu dziedzinach naszego życia. czytaj więcej >
Istotnym elementem w kontaktach między ludzkich jest przestrzeń między nimi. Wydawać by się to mogło trywialne i większość osób nawet nie zwróciła by na to uwagi, ale istnieją miedzy nami wszystkimi przestrzenie, których bronimy, w których się znajdujemy czy które nas otaczają. Profesjonalne CV pomoże Ci dostać się na rozmowę kwalifikacyjną, później wszystko zależy od Ciebie. czytaj więcej >
Jeden z największych mówców motywacyjnych na świecie i zarazem jeden z najlepszych sprzedawców Brian Tracy, twierdzi że nie wystarczy posiadać predyspozycji i wiedzy jak sprzedawać, bezwzględnie należy wiedzieć jak się ubrać. czytaj więcej >

Czasami pomimo odpowiednich kwalifikacji nasza aplikacja o pracę zostaje odrzucona. Najczęściej  bywa tak, ponieważ popełniamy jeden z sześciu błędów, które dokładniej opisane zostały poniżej. Profesjonalne CV pomoże Ci, ale nie zrobi za Ciebie wszystkiego, przeczytaj artykuł i dowiedz się czego nie powinieneś robić. 

czytaj więcej >

Poszukujący pracy jest to osoba zarejestrowana w powiatowym urzędzie pracy jest to osoba niezatrudniona poszukująca pracy lub osoba zatrudniona wyrażająca gotowość podjęcia innej pracy niż praca obecna.

czytaj więcej >

Aby znaleźć pracę należy w pełni wykorzystać wszystkie możliwe sposoby kontaktu z pracodawcą. Poniżej wymienione zostają sposoby poszukiwania pracy znacznie zwiększające szanse jej znalezienia. Wykorzystaj szasne, bądź profesjonalistą, na dobry początek wyślij profesjonalne CV i przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej.

czytaj więcej >

Dostałem robote !!

hahahahahahahhahahahahhahahahahaah, na budowie i dobra kasa ! Szef fajny gość, dzięki !!!

Janusz z Olsztyna


CUD CUD CUD !!!!!!!!

dzięki CEVE !!!!!!!!!!!!!! dostałam prace w salonie kosmetycznym w którym zawsze chciałam pracować !!!!! szefowa mi powiedziała że jeszcze nikt nigdy takiego ładnego CV nie przyłał :) Ola


Solidna firma ! Tanio i uczciwie !

tanie szablony, łatwa edycja, po zakupie dostęp premium do wiedzy ! pracy jeszcze nie mam, ale przynajmniej zapraszają mnie na rozmowy, a wcześniej telefon milczał !


Taktyka polega na pozostawieniu odbiorcy w sytuacji wyboru dwóch skrajnie niekorzystnych dla niego opcji.

czytaj więcej >

Taktyka ta polega na graniu tzw. głupka. Negocjator robi z siebie przysłowiowego Inspektora Colombo, z pozoru wyglądającego na ofermę, łachmana i niedorajdę.

czytaj więcej >

Rewelacyjnie zobrazowana przez profesora Roberta Cialdiniego taktyka niskiej piłki, wykorzystuję regułę konsekwencji i zaangażowanie. 

czytaj więcej >