Opinie Klientów
Dostałem robote !!

hahahahahahahhahahahahhahahahahaah, na budowie i dobra kasa ! Szef fajny gość, dzięki !!!

Janusz z Olsztyna

CUD CUD CUD !!!!!!!!

dzięki CEVE !!!!!!!!!!!!!! dostałam prace w salonie kosmetycznym w którym zawsze chciałam pracować !!!!! szefowa mi powiedziała że jeszcze nikt nigdy takiego ładnego CV nie przyłał :) Ola

Solidna firma ! Tanio i uczciwie !

tanie szablony, łatwa edycja, po zakupie dostęp premium do wiedzy ! pracy jeszcze nie mam, ale przynajmniej zapraszają mnie na rozmowy, a wcześniej telefon milczał !

Tanio, uczciwie, Polecam

zapłaciłam za szablon, wprowadziałam dane, na marginesie bardzo łatwo się to robi, do tego dostałam dostęp do całego portalu, dwa dni poczytałam w między czasie rozsyłajać cv. Dzisiaj dzwonili z zaproszeniem na rozmowe, normalnie cud ! dzięki

EXTRA !

Szablony super, do tego jak kupiłem dali mi dostęp bo mega cennych wskazówek, poszedłem na rozmowe i dostałem pracę, narazie na 3 miesiące, ale coś wreszcie ruszyło !

uczciwa firma !

naprawdę są uczciwi i pomocni, noi te wszystkie porady, noromalna encyklopedia ! Pomogliście, dzięki 

Justyna

Dawid K

tanie, solidne, łatwe w edycji ! pracy jeszcze nie mam, ale i tak jestem zadowolony bo dostałem w tym tygodniu zaproszenie na rozmowe, dzięki !

POLECAM !!!!!!!

znalazłem pracę, nie wierze do teraz, tyle się mordowałem a tu pyk wysłanie pyk telefon i pyk praca :) !!!!! WARTO, kosztuje grosze !

Rafał z Rzeszowa

no polecam ! przede wszystkim za łatwość edycji szablonu, kiedyś kupiłem na innym portalu i za cholere nie mogłem go edytować, tutaj jest to zrobione naprawdę solidnie.

Krzysiek z Mazur

szablony proste w edycji, ładne, estetyczne, dostałem zaproszenie na 3 rozmowy, warto !

Grzesiek z Wrocka

naprawdę uczciwe, tanie szablony, dobrze zaprojektowane, łatwo edytować, polecam !

Eryk z Piotrkowa Trybunalskiego

kupiłem szablon, znalazłem kilka ofert i jak narazie zaprosili mnie na jedno spotkanie, wcześniej przez pół roku wysyłałem i nic, zero odezwu, coś w tym jest :) dzięki

Polecam !

z czystym sumieniem polecam, jest tanio i warto próbować, narazie pracy nie mam, ale zapraszali mnie już na kilka rozmów, coś wreszcie ruszyło !

Anna Kwiatkowska

Tomek C

działa, działa działa !!!!!!!!!! pomogli mi, naprawdę wielkie dzięki, wszystko uczciwie, oby tak zawsze !

!!!!!! działa

spróbowałam, bez ryzyka bo jak nie znajdziesz to kase oddają, ale ja znalazłam :) dzięki ceve !

Jola Gdańsk 2013

Niedowiarek

nie wierzyłem, ale coś w tym chyba jest, dostałem pracę, z czystym sumieniem mogę ich polecić !

Janusz z Kielc

To działa !

Długo szukałem pracy i możecie wierzyć lub nie, rozesłałem nowe CV do 30 firm, zaprosili mnie na 20 spotkań, hahah mogłem przebierać ! 

Arek T. Kraków

Znalazłam pracę.

Już straciłam nadzieję , a jednak się udało. Dziękuję za cenne porady. To działa!

Sylwia, Radom.

Dziękuję za pomoc!

Nigdy bym nie pomyślała, że wygląd CV ma tak duże znaczenie. Dostałam pracę po tygodniu od rozesłania nowych CV. 

Ania K. ze Stalowej Woli

Piotr D. z Jasła

dzięki bardzo za pomoc, nie mogłem znaleźć pracy przez pół roku, wysłałem 10 aplikacji i zaprosili mnie na 3 rozmowy ! DZIĘKI !

Czasami pomimo odpowiednich kwalifikacji nasza aplikacja o pracę zostaje odrzucona. Najczęściej  bywa tak, ponieważ popełniamy jeden z sześciu błędów, które dokładniej opisane zostały poniżej. Profesjonalne CV pomoże Ci, ale nie zrobi za Ciebie wszystkiego, przeczytaj artykuł i dowiedz się czego nie powinieneś robić. 

czytaj więcej >

Poszukujący pracy jest to osoba zarejestrowana w powiatowym urzędzie pracy jest to osoba niezatrudniona poszukująca pracy lub osoba zatrudniona wyrażająca gotowość podjęcia innej pracy niż praca obecna.

czytaj więcej >

Aby znaleźć pracę należy w pełni wykorzystać wszystkie możliwe sposoby kontaktu z pracodawcą. Poniżej wymienione zostają sposoby poszukiwania pracy znacznie zwiększające szanse jej znalezienia. Wykorzystaj szasne, bądź profesjonalistą, na dobry początek wyślij profesjonalne CV i przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej.

czytaj więcej >

Taktyka polega na pozostawieniu odbiorcy w sytuacji wyboru dwóch skrajnie niekorzystnych dla niego opcji.

czytaj więcej >

Taktyka ta polega na graniu tzw. głupka. Negocjator robi z siebie przysłowiowego Inspektora Colombo, z pozoru wyglądającego na ofermę, łachmana i niedorajdę.

czytaj więcej >

Rewelacyjnie zobrazowana przez profesora Roberta Cialdiniego taktyka niskiej piłki, wykorzystuję regułę konsekwencji i zaangażowanie. 

czytaj więcej >