Porady Eksperta

Czasami pomimo odpowiednich kwalifikacji nasza aplikacja o pracę zostaje odrzucona. Najczęściej  bywa tak, ponieważ popełniamy jeden z sześciu błędów, które dokładniej opisane zostały poniżej. Profesjonalne CV pomoże Ci, ale nie zrobi za Ciebie wszystkiego, przeczytaj artykuł i dowiedz się czego nie powinieneś robić. 

czytaj więcej >

Poszukujący pracy jest to osoba zarejestrowana w powiatowym urzędzie pracy jest to osoba niezatrudniona poszukująca pracy lub osoba zatrudniona wyrażająca gotowość podjęcia innej pracy niż praca obecna.

czytaj więcej >

Aby znaleźć pracę należy w pełni wykorzystać wszystkie możliwe sposoby kontaktu z pracodawcą. Poniżej wymienione zostają sposoby poszukiwania pracy znacznie zwiększające szanse jej znalezienia. Wykorzystaj szasne, bądź profesjonalistą, na dobry początek wyślij profesjonalne CV i przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej.

czytaj więcej >

Pierwsze wrażenie kształtuje się w ciągu pierwszych 30 sekund spotkania. Czasu jest zbyt mało, aby powiedzieć coś sensownego poza przywitaniem się. Pierwsze wrażenie silnie wpływa na nastawienie do drugiej osoby i trudno jest je później zmienić. Warto więc od samego początku stworzyć pozytywny wizerunek naszej osoby, z pewnością ułatwi nam to kontakt i osiągniecie zamierzonego celu. Szablon CV który wysłałeś zaciekawił pracodawcę, skoro zaprosił Cię na rozmowę kwalifikacyjną, pamiętaj aby się dobrze przygotować ! 

czytaj więcej >

W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej możemy spodziewać się kilku standardowych i jak się okazuje wcale nie łatwych pytań. Poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane pytania i przykładowe odpowiedzi na nie. Profesjonalne CV pomoże Ci w umówieniu się na rozmowę kwalifikacyjną, ale nie da Ci pracy, pamiętaj aby się dobrze przygotować ! 

czytaj więcej >
Dostałem robote !!

hahahahahahahhahahahahhahahahahaah, na budowie i dobra kasa ! Szef fajny gość, dzięki !!!

Janusz z Olsztyna


CUD CUD CUD !!!!!!!!

dzięki CEVE !!!!!!!!!!!!!! dostałam prace w salonie kosmetycznym w którym zawsze chciałam pracować !!!!! szefowa mi powiedziała że jeszcze nikt nigdy takiego ładnego CV nie przyłał :) Ola


Solidna firma ! Tanio i uczciwie !

tanie szablony, łatwa edycja, po zakupie dostęp premium do wiedzy ! pracy jeszcze nie mam, ale przynajmniej zapraszają mnie na rozmowy, a wcześniej telefon milczał !


Taktyka polega na pozostawieniu odbiorcy w sytuacji wyboru dwóch skrajnie niekorzystnych dla niego opcji.

czytaj więcej >

Taktyka ta polega na graniu tzw. głupka. Negocjator robi z siebie przysłowiowego Inspektora Colombo, z pozoru wyglądającego na ofermę, łachmana i niedorajdę.

czytaj więcej >

Rewelacyjnie zobrazowana przez profesora Roberta Cialdiniego taktyka niskiej piłki, wykorzystuję regułę konsekwencji i zaangażowanie. 

czytaj więcej >