Sposób płatności
print
Płatności można dokonać na 4 sposoby:
1. Płatność elektroniczna za pośrednictwem serwisu PayU.
2. Przelew tradycyjny z poczty lub banku bezpośrednio na rachunek firmy:
DEFCOM
Al. 3 Maja 9/109a
30-062 Kraków
BRE Bank SA
NR RACHUNKU: 06 1140 2004 0000 3302 5800 9050
W tytule płatności należy wpisać: "CEVE.PL - #NR", gdzie NR to numer państwa zamówienia
3. Płatność SMS za pośrednictwem firmy Dotpay, dotyczy szablonów Free i Standard bez opcji dodatkowych.
4. Zaakceptowanie aplikacji CEVE.PL w serwisie Facebook, dotyczy tylko szablonów Free o wartości 0zł. W związku z wykonaniem tej czynności Użytkownik nie dokonuje żadnych opłat.

Realizacja usługi nastąpi po zaksięgowaniu prawidłowej kwoty na naszym koncie, chyba że regulamin serwisu lub danej promocji stanowi inaczej.
Zamów

Czasami pomimo odpowiednich kwalifikacji nasza aplikacja o pracę zostaje odrzucona. Najczęściej  bywa tak, ponieważ popełniamy jeden z sześciu błędów, które dokładniej opisane zostały poniżej. Profesjonalne CV pomoże Ci, ale nie zrobi za Ciebie wszystkiego, przeczytaj artykuł i dowiedz się czego nie powinieneś robić. 

czytaj więcej >

Poszukujący pracy jest to osoba zarejestrowana w powiatowym urzędzie pracy jest to osoba niezatrudniona poszukująca pracy lub osoba zatrudniona wyrażająca gotowość podjęcia innej pracy niż praca obecna.

czytaj więcej >

Aby znaleźć pracę należy w pełni wykorzystać wszystkie możliwe sposoby kontaktu z pracodawcą. Poniżej wymienione zostają sposoby poszukiwania pracy znacznie zwiększające szanse jej znalezienia. Wykorzystaj szasne, bądź profesjonalistą, na dobry początek wyślij profesjonalne CV i przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej.

czytaj więcej >

Dostałem robote !!

hahahahahahahhahahahahhahahahahaah, na budowie i dobra kasa ! Szef fajny gość, dzięki !!!

Janusz z Olsztyna


CUD CUD CUD !!!!!!!!

dzięki CEVE !!!!!!!!!!!!!! dostałam prace w salonie kosmetycznym w którym zawsze chciałam pracować !!!!! szefowa mi powiedziała że jeszcze nikt nigdy takiego ładnego CV nie przyłał :) Ola


Solidna firma ! Tanio i uczciwie !

tanie szablony, łatwa edycja, po zakupie dostęp premium do wiedzy ! pracy jeszcze nie mam, ale przynajmniej zapraszają mnie na rozmowy, a wcześniej telefon milczał !


Taktyka polega na pozostawieniu odbiorcy w sytuacji wyboru dwóch skrajnie niekorzystnych dla niego opcji.

czytaj więcej >

Taktyka ta polega na graniu tzw. głupka. Negocjator robi z siebie przysłowiowego Inspektora Colombo, z pozoru wyglądającego na ofermę, łachmana i niedorajdę.

czytaj więcej >

Rewelacyjnie zobrazowana przez profesora Roberta Cialdiniego taktyka niskiej piłki, wykorzystuję regułę konsekwencji i zaangażowanie. 

czytaj więcej >